آرشیو اخبار

ارائه آخرین راهکارها و محصولات نرم افزاری سیاق در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران
اخبار - سیاق

شرکت راهکار نوین سیاق، با حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران، راهکارهای خود در سه حوزه تخصصی به مخاطبان عرضه کرد. این نمایشگاه از 27 تا 30 تیر ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگذار شد.


راهکارهای سیاق در سه حوزه: راهکار ERP دانشگاهی، راهکار صنعت خرده‌فروشی و راهکار "رمس" برای صنعت ساخت و ساز در این نمایشگاه در معرض دید مخاطبان، متخصصین، دانشگاهیان و اهل فن قرار گرفت.

ویژگی بازر و مشترک در این راهکارها ایجاد یکپارچگی کامل فرآیند‌های موجود در کسب و کار، از جمله فرآیندهای مالی، بازرگانی، منابع انسانی، لجستیک، بازاریابی و crm، مدیریت پروژه و سایر بخش های تخصصی می باشد. با بهره مندی از راهکارهای سیاق از دوباره‌کاری جلوگیری بعمل آمده و کاهش هزینه ها را شاهد خواهیم بود. هم‌چنین با بهره مندی از راهکارهای سیاق امکان مدیریت شعب و شرکت های مختلف در قالب شرکت های هلدینگ با یک نرم افزار و استفاده از سرور مرکزی جهت ذخیره سازی و یکپارچگی اطلاعات در دفتر مرکزی برای کسب و کارها فراهم شده است.

در ارائه‌ی این محصولات از سیستم ساز به عنوان قلب تپنده راهکارهای سیاق استفاده شده است و مزیت آن امکان استقرار خط تولید در محل مشتری جهت اعمال تغییرات و شخصی سازی های متناسب با هر کسب و کار می باشد. تلاش شده تا ویژگی‌های خاص هر حوزه در کسب و کارهای دانشگاهی، خرده فروشی و ساخت و ساز شامل حجم بالای اطلاعات، توزیع‌شدگی جغرافیایی، مدیریت در لحظه، کنترل و سیاست گذاری در دفتر مرکزی و اجرا در شعبات، واحدها، و مراکز مختلف، تنوع و حجم بالای کالاها، مدیریت اموال و دارایی ها، تنوع مدل‌های فروش و تسویه حساب، مدیریت ارتباط با تامین‌کنندگان و مدیریت تدارکات پوشش داده شود.

به دلیل اینکه استقرار نرم افزارهای جامع در سازمان های نیاز به صرف وقت و هزینه دارد پیشنهاد سیاق بهره مندی از راهکارها با رویکرد ERP می باشد. در این رویکرد پیشنهاد مکانیزاسیون نرم افزاری با نگاه به وضعیت و انتظار فعلی سازمان شروع میشود و با توجه به ظرفیت های ارتقا و توسعه و نیازهای آتی سازمان ادامه پیدا می کند.

برچسب‌ها
 • اخبار - سیاق
  شرکت راهکار نوین سیاق صاحب برند سیاق و قیاس دانش بنیان شد
 • اخبار - سیاق
  حضور راهکار نوین سیاق در هفدهمین همایش ملی حسابداری ایران در پردیس فارابی دانشگاه تهران
 • اخبار - سیاق
  ارائه آخرین راهکارها و محصولات نرم افزاری سیاق در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران
 • اخبار - سیاق
  حضور راهکار نوین سیاق در ششمین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری در دانشگاه خواجه نصیر طوسی به صورت ارائه مقاله - تاریخ 23 و 24 خرداد 1398
 • اخبار - سیاق
  عملیاتی شدن سامانه بودجه سیاق در اولین نشست سال ۱۳۹۸ معاونین اداری و مالی دانشگاه تهران
 • اخبار - سیاق
  سیستمهای تحت وب (ERP) برای دانشگاه تهران
 • اخبار - سیاق
  گفتگوی اختصاصی هفته نامه عصرارتباط با مدیر فروش شرکت راهکار نوین سیاق
 • اخبار - سیاق
  سیستم پشتیبانی آنلاین